Co
 • Aquaparki i Baseny
 • Dla dzieci
 • Góry
 • Kino
 • Kolejki
 • Kultura i sztuka
 • Motoryzacja
 • Natura
 • Ogrody
 • Parki rozrywki
 • Plaże i kąpieliska
 • Przygoda
 • Rozrywka
 • Sporty
 • Trasy i Szlaki
 • Wodne
 • Zabytki
 • Zimowe
Gdzie
image

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

W sekcji FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego portalu.

Portal GdzieNaWycieczke.pl to wyjątkowe miejsce promowania Twojego obietku.
Inwestujemy w marketing strony, promujemy, reklamujemy portal w szeroko pojętych mediach społecznościowych, docierając codziennie do setek tysięcy osób, które szukają fajnych i ciekawych miejsc w Polsce. Osób, które chcą miło spędzić dzień, weekend, uwielbiają zwiedzać, odpoczywać lub szukają adrenaliny.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak kosztowne są reklamy i dotarcie do klienta. Dodanie Oferty w naszym portalu jest zupełnie darmowe a dla wymagających bardziej zaawansowanych funkcjonalności dostępne są dwa dodatkowe plany: Standard i Premium. W porównaniu do budżetu jaki trzeba przeznaczyć na reklamę w innych żródłach przekazu masowego, nasza roczna opłata za płatny plan to naprawdę symboliczna kwota.

Naistotniejszy jest fakt, że Twoja Oferta atrakcji trafia bezpośrednio do zainteresowanego odbiorcy, który szuka ciekawych miejsc w dowolnej odległości od swojego miejsca zmieszkania czy też punktu w którym obecnie się znajduje. Wiele osób podrózuje, wiele osób spędza weekend czy też wakacje w innej miejscowości i na pewno szukają Twojej atrakcji! Ale skąd w łatwy sposób mają wiedzieć, że ona istnieje?
Dołącz do nas aby być w zasięgu ich wzroku!

Dodanie Oferty własnej atrakcji jest banalnie proste – wystarczy wypełnić formularz online. Dodaj Atrakcję, aby rozpocząć z nami swoją przygodę!

Jeśli już dodaliśmy Twoją atrakcję do naszego katalogu Ofert, możesz zgłosić prośbę o jej przejęcie klikając na link „Zgłoś przejęcie!”.
Następnie konieczne będzie wybranie planu cenowego i podanie kilka krótkich szczegółów, abyśmy mogli zweryfikować Twoją własność. W dalszym kroku zatwierdzimy Twoje roszczenie i przypiszemy wpis do Twoje konta.

Po zgłoszeniu oferty, wystarczy uzupełnić dodatkowe szczegóły oraz zdjęcia obiektu zgodnie z wybranym planem.

Staramy się zatwierdzić wszystkie oferty maksymalnie w ciągu 72 godzin od ich złożenia. Zazwyczaj jest to realizowane w kilka – kilkanaście minut bezpośrednio po dokonaniu wpisu.  Czas ten jest również zależy od planu w jakim złożona została oferta. Dodatkowo wpis weryfikowany jest pod kątem zgodności z zasadami naszego portalu.

Tak, portal  GdzieNaWycieczke.pl korzysta z certyfikatu SSL, aby zachować poufne informacje przesyłane przez Internet w postaci zaszyfrowanej, dzięki czemu dostęp do nich ma tylko zamierzony odbiorca.
Dodatkowo system posiada:
Firewall, który blokuje podejrzany ruch kierowany do naszej strony WWW, zapobiegając większości ataków na naszą stronę;
Wbu­do­wany ska­ner pli­ków, który nie tylko infor­muje o zmie­nio­nych pli­kach, ale potrafi także porów­nać je z ory­gi­na­łem, a także zapro­po­no­wać ich usu­nię­cie (jeżeli są zbędne) lub zamianę;
Zabezpieczanie logowania za pomocą CAPTCHA przed autologowaniem przez boty;
Blokowanie dostępu z określonych IP, hostów, przeglądarek czy odnośników;
Filtr anty­spa­mowy dla komen­ta­rzy;
Inne dodatkowe zabezpieczenia mające na celu skuteczną ochronę serwisu przed niepowołanymi działaniami osób trzecich.

Ponadto w trosce o bezpieczeństwo użytkowników i ich zaufanie, portal przeprowadza weryfikację dla każdego rejestrowanego konta oraz oferty, która trafia do systemu.

Korzystamy z płatności PayU ( płatności cykliczne – subskrypcje). 

Wszystkie nasze plany są płatnościami/subskrypcjami rocznymi. Anulowanie subskrypcji mozliwe jest w dowolnym momencie, a Twój plan pozostanie ważny przez pozostałą część 365 dni, za które zapłaciłeś. Zmiany dokonasz bezpośrednio z panelu użytkownika.

Tak, ale zostaniesz obciążony pełną ceną za nowy plan. Jeśli poinformujesz nas o tym przed dokonaniem aktualizacji, z przyjemnością zaoferujemy Ci kod rabatowy aby różnica w cenie była w miarę proporcjonalna. Warunkiem jest aby Twój nowy plan był wyższy od poprzedniego.

Tak, w każdym momencie możesz dokonać zmiany planu darmowego na plan płatny Standard lub Premium otrzymując dostęp do wielu dodatkowych funkcjonalności, które wzbogacą Twoja ofertę i przyciagną dodatkowych klientów. Zmiana planu możliwa jest z poziomu panelu użytkownika w zakładce „Atrakcje”.

Nie ma żadnych dodatkowych opłat za leady. Wszystkie leady, które otrzymujesz za pośrednictwem swojej oferty są Twoje i nie pobieramy żadnej prowizji od dokonanych rezerwacji czy transakcji.

Nie jest możliwe, aby dodać jeden wpis i przypisać go do wielu kategorii lub lokalizacji, ale można skonfigurować dodatkowe wpisy i dodać je do różnych kategorii lub lokalizacji. Oferujemy do 50% zniżki na dodatkowe oferty jeżeli już posiadasz płatne oferty. 
W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest dodanie tej samej oferty do innej lokalizacji pod warunkiem, że świadczona jest tam ta sama oferta, a obiekt wyglada identycznie.

Postaraj się dodać unikalny opis do każdej oferty, odpowiedni dla kategorii lub lokalizacji.

W planie STANDARD możesz dodać 5 zdjęć. W planie PREMIUM nieograniczoną ilość zdjęć, ale proszę wziąć pod uwagę, że im więcej ich dodasz, tym wolniej będzie się ładować Twoja oferta. Zalecamy dodanie minimum pięć zdjęć i nie więcej niż 10-20, przy czym należy zwrócic uwagę aby wielkość każdego z nich nie przekraczała 1MB. W ten sposób zapewnisz płynne ładowanie swojej strony atrakcji.

Możesz załadować zdjęcia w formacie .jpg, .jpeg, .png do swojej oferty.
Maksymalny rozmiar wszystkich zdjęc galerii nie może przekracać 20MB.

Zalecana rozdzielczość zdjęć galerii to 1280x720px. Taki format zapewni mniejszy rozmiar pliku oraz swobodne ładowanie Twojej strony. W szczególności ma to znaczenie dla końcowego odbiorcy, który odwiedza Twoją ofertę atrakcji i korzysta ze słabej jakości łącza internetowego.
Dla planu FREE możliwe jest dodanie tylko jednego zdjęcia.

Dodatkowo portal korzysta z optymalizacji ładowanych zdjęć galerii zmiejszając ich rozmiar do zalecanej rozdzielczości (1280×720) jedocześnie pozostawiając jakość na wysokim poziomie.

Prosimy nie wgrywać banerów marketingowych, reklamowych z tekstem, gdyż zostaną one usunięte.

Możesz dodać film z YouTube do swojej oferty. Wystarczy w formularzu wpisać w odpowiednio przeznaczone dla wideo pole adres URL filmu, np. https://www.youtube.com/channel/UCdTx4xBGuNJmfKTu3DDQQUg

Istnieje kilka możliwości filtrowania, sortowania wyników.
Portal GdzieNaWycieczke.pl pomaga użytkownikom filtrować wyniki wyszukiwania i znajdować dokładnie to, czego szukają. Jest to obecnie najbardziej zaawansowany i dynamiczny wbudowany system filtrowania na rynku katalogów. Użytkownicy mogą łatwo zawęzić wyszukiwanie według kryteriów: blisko mnie, otwarte oraz funkcji (udogodnień – najlepiej dopasowanenajczęściej recenzowanenajczęściej oglądane oraz najwyżej oceniane).

1. Blisko mnie –  kiedy klikniesz opcję „Blisko mnie” zostaniesz poproszony o Twoją lokalizację. Kliknij, aby zezwolić na analizę Twojej lokalizacji. Po zezwoleniu na lokalizację możesz łatwo filtrować oferty atrakcji w zakresie minimalnej i maksymalnej odległości. Standardowo otrzymasz wyniki wszystkich atrakcji w promieniu 50 km od aktualnej Twojej lokalizacji. Możesz dokonać zmiany (zwiększenia, zmiejszenia) odległości za pomocą suwaka dystansu, który pojawi się automatycznie w momencie klikniecia w funkcję „Blisko mnie”.

2. Otwarte – kiedy klikniesz w tą funkcję otrzymasz wyniki wszystkich atrakcji, które są aktualnie otwarte (w czasie rzeczywistym). To kryterium zwróci wyniki wówczas, gdy właściciel oferty dodał dla swojej atrakcji godziny otwarcia obiektu.

3. Najlepiej dopasowane – po wybraniu tej opcji zostanie automatycznie wybrana funkcja „Otwarte” wraz ze wszystkimi wybranymi opcjami „Sortuj według”. Oznacza to, że wszystkie najtrafniejsze wpisy atrakcji zostaną wyświetlone automatycznie, dając najlepszą opcję dostępną w danej kategorii na stronie wyników.
Funkcja ta przechwyci listy atrakcji z najczęściej oglądanymi, ocenianymi, recenzowanymi i tymi, które są aktualnie otwarte, dając jako ostateczny wynik najbardziej odpowiednie atrakcje w wybranej kategorii. Dodatkowo możesz utworzyć drugi filtr, przeszukując poprzedni wynik z zastosowaniem opcji „Blisko mnie” , aby wyświetlić odpowiednie oferty w pobliżu za pomocą udoskonalonych kryteriów.

3. Sortuj według – kiedy klikniesz w okienko otrzymasz możliwość wyboru trzech opcji dodatkowego sortowania wyników:

najczęściej recenzowane: sortowanie wyników od tych, które orzymały największą liczbę komentarzy/ocen.

najczęściej oglądane: sortowanie wyników, które są najczęściej oglądane przez użytkowników.

najwyżej oceniane: sortowanie wyników, które mają najlepsze oceny/komentarze. Recenzje opierają się o pięcio (1-5) punktową skalę gwiazdek.

Masz inne pytania? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.

Gotowy  do rozpoczęcia?

Dodaj własną atrakcję.
Nie widzisz atrakcji, którą znasz? – dodaj ją do naszego serwisu zupełnie za darmo!