Co
 • Aquaparki i Baseny
 • Dla dzieci
 • Góry
 • Kino
 • Kolejki
 • Kultura i sztuka
 • Motoryzacja
 • Natura
 • Ogrody
 • Parki rozrywki
 • Plaże i kąpieliska
 • Przygoda
 • Rozrywka
 • Sporty
 • Trasy i Szlaki
 • Wodne
 • Zabytki
 • Zimowe
Gdzie
image

O nas

Kim jesteśmy?

GdzieNaWycieczke.pl – to wyszukiwarka atrakcji i miejsc w pobliżu. Portal internetowy zawierający informacje o miejscowościach i ich atrakcjach, które warto zobaczyć, odwiedzić.

question-mark-3490199_640-min

Dlaczego GdzieNaWycieczke.pl?

Szukasz ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych w Polsce?
Uwielbiasz zwiedzać, odpoczywać a może szukasz adrenaliny?
Mamy dla Ciebie wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu!

Chcemy zachęcić Cię do zorganizowania wycieczki do miejsc i miejscowości, których być może nigdy byś nie pojechał/a, bądź nie masz dostatecznie wielu informacji – co wartościowego, fajnego i ciekawego zobaczenia dana miejscowość oferuje.

Dlatego stworzyliśmy wyjątkowe miejsce nie tylko dla tych osób, które mało podróżują ale również dla tych którzy podróże uwielbiają.

Polska to piękny kraj z wieloma fantastycznymi atrakcjami turystycznymi i ciekawymi miejscami! Często ich nie znamy mimo, że mamy je dosłownie pod nosem. Na GdzieNaWycieczke.pl znajdziesz wiele pomysłów na wycieczkę w Polsce. Pokażemy Ci wsie, miasta i miejscowości w dowolnej odległości od miejsca w którym się znajdujesz. Zdecyduj gdzie się wybierzesz i spędzisz wolny czas we dwoje, ze znajomymi lub z rodziną i dziećmi!

Wszystko to otrzymasz dokonując zaledwie jednego kliknięcia!
GdzieNaWycieczke.pl – Atrakcje blisko Ciebie!

W jaki sposób działa serwis?


Prosta i intuicyjna strona oparta na prezentowaniu atrakcji w formie katalogów, tzw. kafelków.

GdzieNaWycieczke jest obecnie najbardziej zaawansowanym, dynamicznym wbudowanym systemem wyszukiwania atrakcji na rynku katalogów. Zaawansowany algorytm wyszukiwania został zaprojektowany od podstaw wyprzedzając przestarzałe zawiłości tradycyjnych wyszukiwarek katalogów. Jednocześnie jest najprostszym w użyciu,  ponieważ zawiera tylko dwa pola (CO i GDZIE ).

Dodatkowo wbudowany suwak dystansu pozwala określić jak daleko szukasz atrakcji względem swojego położenia lub od dowolnie wskazanego punktu początkowego. Taki zestaw wyników zaprezentowany jest w formie graficznej – miast, które zawierają przeróżne atrakcje z dokładną ich lokalizacją.

Możesz również zobaczyć wszystkie miasta i atrakcje na mapie oraz sprawdzić trasę podróży.

Przyjazny sposób prezentacji danych z pewnością pozwoli zachęcić wiele osób do zorganizowania wycieczki do miejscowości, których być może nigdy by nie pojechały, bądź nie mają dostatecznie wielu informacji – co wartościowego, fajnego i wartego zobaczenia dana miejscowość oferuje.

Dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego nie tylko dla tych osób, które mało podróżują ale również dla tych którzy podróże uwielbiają 🙂

Mając smartfon ze sobą – masz dostęp do atrakcji w zasięgu ręki!
question-mark-3490199_640-min

Do kogo skierowany jest serwis?

Do osób lubiących odwiedzać nowe miejsca!

Jeżeli lubisz odwiedzać nowe miejsca, aktywnie spędzać czas lub nie masz pomysłu na to jak zaplanować wolną chwilę z rodziną czy znajomymi –  skorzystaj z naszej kompleksowej bazy ofert, atrakcji.
Udostępniona przez nas wyszukiwarka atrakcji pozwoli zachęcić Cię do aktywnego działania!

Codziennie dodawane są dziesiątki nowych atrakcji z miast i miejscowości z całej Polski, co pozwala znaleźć odpowiednią propozycję bez względu na to czy jesteś obecnie w domu czy też w podróży.

Regularnie zaglądaj na naszą stronę GdzieNaWycieczke.pl a nie ominą Cię żadne atrakcje. Możesz również sam dodać do naszej bazy interesującą atrakcję zupełnie za darmo.

Do przedsiębiorcy, właściciela atrakcji!

Prowadzisz atrakcyjne miejsce i chciałbyś aby znalazło się na liście wyszukiwania w konkretnej kategorii? Nic prostszego – dodaj atrakcję w naszym portalu zupełnie za darmo w kilka minut.

Skorzystaj z wielu niezwykłych funkcji jakie oferuje nasz portal, dzięki którym nie tylko wypromujesz swoją atrakcję/obiekt ale również zwiększysz realny zasięg swojej oferty w internecie i w ten sposób dotrzesz do potencjalnego klienta. Zobacz co oferujemy:

1. Sprawdź funkcjonalności
2. Pozyskaj więcej klientów

Zobacz jak może wyglądać Twoja strona – KLIKNIJ

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Zobacz wideo atrakcje i podejmij decyzję czy warto się tam wybrać! KLIKNIJ!

Nie zapomnij Subskrybować kanału!

Subskrybując kanał będziesz na bieżąco z nowymi filmami - atrakcjami!
Zobacz YouTube