Co
 • Aquaparki i Baseny
 • Dla dzieci
 • Góry
 • Kino
 • Kolejki
 • Kultura i sztuka
 • Motoryzacja
 • Natura
 • Ogrody
 • Parki rozrywki
 • Plaże i kąpieliska
 • Przygoda
 • Rozrywka
 • Sporty
 • Trasy i Szlaki
 • Wodne
 • Zabytki
 • Zimowe
Gdzie
image

Wizyta w Łeba park to niezwykła, fantastyczna przygoda w przeszłość, aż do epoki kredy. Tylko w Łebie w Parku Dinozaurów na 20ha spotkasz trójwymiarowe gady naturalnej wielkości.

Trasa pełna przygód!
Pełna przygód i atrakcji trasa, niezapomniane widoki i przeżycia, które na zawsze pozostaną w pamięci małego człowieka. Fantastyczna przygoda edukacyjna dla małych i doskonała zabawa dla dużych miłośników największych gadów w historii.

Zamek strachu
Niesamowity, mrożący krew w żyłach zamek strachu zaprasza do swoich komnat wszystkich odwiedzających nasz Park. Takie show trzeba przeżyć!

Bajlandia
W tym samym budynku moc atrakcji dla najmłodszych. Bajlandia to niepowtarzalna podróż do świata bajek widzianych w 3D. Bohaterowie ukochanych kreskówek na wyciągnięcie ręki.

Minigolf w ŁebaPark
Gra w mini golfa jest doskonałą rozrywką dla całej rodziny. Przejście pola do minigolfa jest atrakcyjnym sposobem spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z rodziną lub znajomymi, rywalizacja sportowa na pewno dostarczy wielu emocji. Nasze pole do minigolfa umieszczone zostało na powierzchni 10 000 m2, w którego skład wchodzi 18 torów do gry!

Ścieżka edukacyjna
W sezonie 2020 udostępnimy kolejną Podróż w czasie, fascynująca przygoda edukacyjna przy Magicznym Gaju- tu, podczas spaceru ścieżką edukacyjną, ze specjalnych tablic będziesz mógł poznać rodzaje drzew i roślinności lasu, a także dowiesz się, jak powstało życie na ziemi.

Kino 7D max
To dopiero początek atrakcji. Załóż specjalne okulary i wstąp do Kina 7D. Obraz, dźwięk, efekty specjalne. Czegoś takiego jeszcze nie widziałeś.

Pojazdy Flinstonów
Z epoki Kredy prosto do epoki kamienia łupanego!

Kopalnia złota
Wstąp w szeregi młodych zdobywców i zdobądź własny złoty piasek!

Rowery wodne
Z dinozaurami i gadami w tle. Niezwykła zabawa dla całej rodziny, takich atrakcji trudno szukać gdzie indziej.

Rekreacyjne łowisko ryb
Jesteś fanem wędkarstwa? Zapraszamy na rekreacyjne łowisko ryb! (nie zapewniamy sprzętu i zanęty) Idealny relaks dla zapalonych wędkarzy.

Labirynt magicznych luster
Labirynt Magicznych Luster (nie mylić z gabinetem krzywych zwierciadeł) to kolejna po “Szlaku Latarni Morskich” propozycja, wprowadzana do Naszego Parku w 2018 roku! Wejdź i przekonaj się sam, czym jest “złudzenie nieskończonego lustra”!

Ogromne zjeżdżalnie wodne
Nasza lista atrakcji powiększyła się w ostatnich latach o dwie nowe zjeżdżalnie pontonowe! Wyróżniającym elementem atrakcji jest zjazd w ubraniach!

Zjeżdżalnia 4 w 1
KAMIKAZE! – doskonała zabawa dla najodważniejszych, zjeżdżalnia rodzinna, rura i speed to nasze sprawdzone pontonowe klasyki.

Zjeżdżalnia Boomerang
NOWA INSTALACJA 2020! Zjeżdżalnia Boomerang to gwarancja dobrej zabawy podczas długich wakacyjnych wypadów. Zjazd na pontonach bez potrzeby przebierania się w stroje kąpielowe! Idealny sposób na ochłodę w gorące dni! Wysokość ślizgu – 10 metrów, pontony jednoosobowe lub zjazd dzieci pod opieką dorosłego (do 10 roku życia).

Koło młyńskie
Diabelski Młyn, wysoki na 27 metrów wyposażony w 20 gondoli stoi nieopodal naszych zjeżdżalni. Widok z góry zapiera dech w piersiach.

Plac zabaw
Zostań archeologiem, wykop szkielet dinozaura. Plac zabaw – to prawie 3000 m2, gdzie najmłodsi archeolodzy metodą odkrywkową odnajdują szkielety dinozaurów, a miłośnicy przepraw i wspinaczek chętnie zdobywają linaria i mini ścianki.

Dinusiowa kolejka
Dino pociągiem w świat – Kolejka Dinusiowa wprost z ukochanej bajki najmłodszych (zlokalizowana przy największych dinozaurach).

Kolejka Czerwonego Kapturka
Wybierz się z nami w podróż do krainy bajek. Nasza magiczna kolejka zawiezie cię w krainę Czerwonego Kapturka.

Szlak latarni morskich
Czy możliwym jest opłynięcie wszystkich latarni morskich znajdujących się u wybrzeża polskiej części Bałtyku w jeden dzień? TAK! Tylko w Łeba Park wybierzesz się w podróż w koło miniatur latarni morskich znajdujących się na terenie Naszego Parku. Szlak latarni to 16 miniatur rozmieszczonych w koło basenów wodnych naszego parku do których dopłyniesz dostępnymi na miejscu rowerami wodnymi. Szlak dostępny jest również z poziomu wytyczonej ścieżki na lądzie.

Oceń atrakcję i napisz recenzję

Twoja ocena dla tej atrakcji

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Zaleca się, aby recenzja miała co najmniej 140 znaków :)

Zgadzasz się i akceptujesz nasz Regulamin (warunki i postanowienia) dotyczący publikowania tej recenzji?

image

Zobacz najtańsze noclegi w miejscowości Łeba

Nie zapomnij odwiedzić pozostałych Atrakcji z miejscowości Łeba

building Jesteś właścicielem atrakcji? Zgłoś przejęcie! Zgłoś przejęcie!

Dodatkowe informacje

 • Parki rozrywki:Park dinozaurów
  image